Nový trend - nemoce

9. prosince 2017 v 18:12 | Anna
Nejen mezi mými vstevníky, ale i u starších jsem si všimla zajímavého trendu. Jsou jím nemoce, nejčastěji nějaké psychické poruchy. Pokud si vezmete několik patnáctiletých dětí, tak očekávejte, že nejméně polovina má nějakou duševní poruchu. Dále častěji si totiž lidé vymýšlí nové a nové poruchy, aby je ostatní litovali a oni sami byli za chudinky.

Nejčastěji se dnes setkávám s OCD (Obssesive Compulsive Disorder), který je zaměňován s perfekcionismem.
Nebo také (možná ještě častěji) s depresemi, načež lidé pomalu neví ani co to obnáší, ale hlavní přece je, že je mají.
Tyto dva případy lidí tráví svůj volný čas nad Googlem, kde si čtou všechny příznaky a jenom se v tom ujišťují. Doporučuji si na ně dát velký pozor, protože jakmile se jim jejich "nemoc" budete snažit rozmluvit, budete pohlceni nadávkami a větami, jako například: "Ty vůbec nevíš jaký to je! ", nebo: "Vůbec mě neznáš!". Tito lidé mají také inteligenční kvocient pod 90, ale nalezneme zde i vyjímky.
Veliký problémek nastane tehdy, kdy se setkají s osobou co opravdu trpí. Pro ně je totiž nesnesitelné, když kdokoliv jiný je větší chudáček než oni sami.

Z těchto lidí je mi zle, ale zároveň je trochu lituji, jelikož si zavírají bránu do příjemného života před nosem a ani si to neuvědomují.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama